Povolení a doprovod nadrozměrné přepravy

Vyřídíme za vás povolení k nadrozměrné a těžké přepravě a vašemu transportu poskytneme asistenční doprovod.

Nosped Těžká a nadrozměrná přeprava Radějov

Komplexní služby pro přepravu těžkého nákladu

Nosped Těžká a nadrozměrná přeprava Radějov

Nabízíme:

Postaráme se o kompletní vyřízení všech přepravních povolení a legislativních požadavků pro průjezd nadrozměrného a těžkého nákladu. Zajistíme komunikaci s příslušnými úřady i se správci komunikací. Zároveň vám pro bezproblémový a bezpečný průběh transportu poskytneme asistenční doprovod.

Pro vykládku a nakládku těžkých břemen vám poskytneme jeřábové práce. K manipulaci se zásilkami do 13 t využíváme práce s hydraulickou rukou.

Vyřídíme povolení k nadrozměrné a těžké přepravě

Vyřídíme za vás veškerá povolení, která jsou potřeba k přepravě nadrozměrného nákladu. Postaráme se o komunikaci se správci silnic a průjezd nadměrného nákladu koordinujeme se všemi dotčenými institucemi. Vyřízení povolení k nadrozměrné přepravě realizujeme pro území České republiky, Slovenska a Evropy. Služba je vhodná především pro drobné a zahraniční přepravce, kteří nemají zkušenosti, ani personál k vyřizování úředních povolení.

Od nakládky až po vyložení poskytneme vašemu transportu asistenční doprovod. Zajistíme komplexní asistenční služby od dopravního upozornění na projíždějící transport, přes průběžnou kontrolu upevněného nákladu a zajištění soupravy až po hladký průjezd křižovatkami. Naši řidiči doprovodných vozidel mají bohaté zkušenosti s ovládáním THP os a veškeré hydrauliky, která je potřebná při zdolávání komplikovaných situací.

Poskytneme doprovod nadrozměrného nákladu

Získejte více informací, zavolejte nám

Nosped Těžká a nadrozměrná přeprava Radějov

Váš náklad bezpečně přepravíme od začátku až na konec trasy. Služby poskytujeme po celé České republice, na Slovensku a zahraničí.